Joint Discrete Value-Distribution for the L-Functions of Elliptic Curves

Journal Title: Jaunųjų mokslininkų darbai - Year 2011, Vol 31, Issue 2

Abstract

Authors and Affiliations

Lina Šadbaraitė, Roma Kačinskaitė

Keywords

Related Articles

Data Mining Technologies for Analysis of Databases for Distance Courses

After completing the analysis of the Moodle database of Šiauliai University the data processing software for the University’s virtual learning environment Moodle was created based on its results. This software is used to...

NEVYRIAUSYBINIŲ ORGANIZACIJŲ VAIDMUO UŽTIKRINANT SOCIALINĘ GEROVĘ: TEORINĖS PRIELAIDOS SOCIOLOGIJOJE

Šio straipsnio tikslas – remiantis sociologijos teorijomis išnagrinėti nevyriausybinių organizacijų veiklos socialinės gerovės srityje teorines prielaidas. Straipsnyje aptariamas nevyriausybinių organizacijų vaidmuo soci...

5–7 METŲ VAIKŲ DORINIŲ VERTYBIŲ RAIŠKA EMOCINIU ASPEKTU

Šiandienos globaliame pasaulyje, vis labiau įsigalint sekuliarizmui ir neoliberalizmui, sparčiai transformuojasi kultūrinės vertybės, kurias sudaro ir asmens dorinės vertybės. Straipsnyje iškeliama dorinių vertybių ugdym...

EKONOMINIŲ CIKLŲ YPATUMAI IR ANALIZĖ LIETUVOJE

Nuolatiniai svyravimai ir įvairūs ekonomikos pokyčiai lemia ekonominio augimo nepastovumą ir ekonominių ciklų susidarymą šalyse. Ekonominius ciklus ir jų ypatumus savo darbuose nagrinėjo daugybė mokslininkų: D. Štreimiki...

Download PDF file
  • EP ID EP124749
  • DOI -
  • Views 85
  • Downloads 0

How To Cite

Lina Šadbaraitė, Roma Kačinskaitė (2011). Joint Discrete Value-Distribution for the L-Functions of Elliptic Curves. Jaunųjų mokslininkų darbai, 31(2), 169-173. https://europub.co.uk/articles/-A-124749